Vítejte na stránkách Micka Apartmani

 


Vážení a milí hosté!

Ostrov Pašman a Ugljan patří do skupiny souostroví Zadar. Most, spojující ostrovy a dobré silnice, která spojuje všechna místa podél pobřeží. Oba ostrovy jsou spojeny s pevninou trajektem, Ugljan s pevninou přes port, a Pašman s Biogradu od Tkon. Ceny trajektu na trase Zadar - Víc než za auto a 4 osoby cca. 16 eur, a mezi Pašman - Šibenik pro auto a 4 osoby cca. 13 eur.
Z apartmánů od skalnaté pláže je cca. 150 m, a pláže do 300 metrů. Na pláži se nachází vedle borového lesa mimo beton, a v moři písku. Na začátek vody pláže je mělké a svažuje se jemně dolů, a je přizpůsoben pro malé děti. Na pláži se nachází restaurace, plážový volejbal, tobogán a sprchový kout.
Od apartmánů se zaměřují na přibližně 300 m na obchody s potravinami, stánky na ovoce a zeleninu a čerstvé ryby je přibližně 200 metrů.
Apartmány A a B se nacházejí v prvním patře, je terasa s výhledem na moře a slunce chráněné markýzy. V obývacím pokoji je manželská postel a kuchyň. Menší pokoj má palandu vhodnou pro děti. Byt má koupelnu. Byt je vhodný až pro 4 osoby - 2 dospělí a 2 děti. Apartmán má klimatizaci.

Apartmán C se nachází v prvním patře terasu s výhledem na moře a ostrov. Byt má dvě ložnice, jedna ložnice s manželskou postelí a další dvě samostatné postele. Obývací pokoj má postel a kuchyň. Byt má koupelnu, a je vhodný pro 4-5 osob. Apartmán má klimatizaci.
Apartmán E se nachází na terase v přízemí s výhledem na moře a ostrov. Byt má dvě ložnice, jedna ložnice s manželskou postelí a další dvě samostatné postele. Obývací pokoj má postel a kuchyň. Byt má koupelnu, a je vhodný pro 4-5 osob. Apartmán má klimatizaci.
Všechny apartmány jsou vybaveny televizí, lednicí 180 litrů, což je také umístěna mrazáku 50 litrů. Kuchyně jsou plně vybaveny nádobím, obsahující sporák a trouba.
Parkování: vyhrazené pro každého bytu je jedno parkovací místo.

 

Apartmany je možné objednat s nebo bez klimatizace.
Ty musí zaplatit zálohu ve výši 30% z celkové částky a zbytek platí při příjezdu.
Příjezd do apartmánů je po 14:00 hod. v den příjezdu a odjezdu 10:00 v den odjezdu.


Přejeme vám příjemný pobyt

 

Choose your language

Welcome to our Web pages of tourism accomodation "Apartments Micka" in the city Ždrelac on the island of Pašman near Zadar
Wilkommen an der website des turistische Angebot des "Appartements Micka" in dem Ort Ždrelac an der Insel Pašman bei Zadar.

 

z

Vljudno vabljeni na web adreso turisticnoj ponudbi "Apartmana Micka" v mestu Ždrelac na otoku Pašmanu pri Zadru.

 

Informace

 

 

Sailing plan Zadar-Ugljan (Preko)

Sailing plan Biograd- Pašman (Tkon)

uStará mapa Rakouska Uherska od 1900 let.

 

Ždrelac

 

 

Adresa:

Země: Croatia
Město: Ždrelac, island Pašman
Adresa: 9 ulica 6,
Mobil: 00-385-91-2520-564
Email: micka.apartmani@gmail.com

Sledujte nas

Proč prave my :